Pojištění podnikatelů

Pojištění podnikatelů ochrání Vaši firmu před všemi možnými riziky v podnikání. Mezi pojištění vhodná pro podnikatele, firmy či OSVČ řadíme především:

Pojištění majetku pro podnikatele

Pojištění majetku pro podnikatele ochrání Váš majetek v podnikání – ať už se jedná o budovy, haly nebo kanceláře nebo o Vaše vlastní nebo i půjčené vybavení – kancelářskou techniku, stroje a přístroje, atd.

Váš majetek v podnikání může být chráněn před škodami způsobené živly (požár, výbuch, povodeň, vichřice, krupobití apod.), krádeží, vandalismem nebo např. nedbalostí nebo nepozorností.

Více o pojištění majetku v podnikání se dozvíte zde.

Pojištění odpovědnosti v podnikání

Pojištění odpovědnosti v podnikání Vás ochrání před následky škody, které můžete způsobit v důsledku Vaší činnosti nebo profese. Škodu jinému v důsledku Vašeho podnikání můžete způsobit nejen Vašim zákazníkům např. v důsledku chybně provedené práce nebo dodaného výroku, ale i třetím stranám.

Pojištění odpovědnosti podnikatelů např. pro živnostníky, OSVČ nebo řemeslníky se většinou pohybuje v řádu jednotek tisíc korun za rok, ale dokáže vyřešit škody v řádech stotisíců nebo i milionů korun.

Více o pojištění odpovědnosti podnikatelů se dozvíte zde.

 

Pojištění profesní odpovědnosti

Pojištění profesní odpovědnosti kryje škodu spojenou s duševní činností pojištěného resp. činnost, která je svázaná s činnostmi, pro jejichž výkon je potřeba mít speciální vzdělání, oprávnění nebo zkušenosti.

Pojištění profesní činnosti bývá pro jednotlivé profese (jako např. auditoři, pojišťovací zprostředkovatele, soudní znalci, lékaři atd.) požadováno ze zákona. Je tedy pro výkon dané profese povinné ze zákona.

Další profese, jako např. účetní, IT firmy, profesionálové ve výstavbě nebo strojírenství, si profesní pojištění také můžou uzavřít. Pojištění obecné odpovědnosti podnikatele pro ně většinou není vhodné v důsledku výluk v pojištění na danou konkrétní profesy. Odpovědnost z jejich podnikání se řeší právě pojištěním profesní odpovědností.

Více o pojištění profesní odpovědnosti se dozvíte zde.

Chcete znát cenu pojištění pro podnikatele?

Nechte nám na sebe telefonní číslo a získejte bezplatnou kalkulaci na míru!

Pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti D&O

Pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti D&O je specifické pojištění odpovědnosti pro statutární orgány firem a jejich řídící pracovníky. Pojištění D&O je vhodné pro řídící pracovníky především firem a korporací kryje porušení povinnosti řádného hospodáře.

Více o pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti D&O naleznete zde.

Pojištění dopravce a zasilatele

Pojištění dopravce kryje škody na převážených věcech dopravci. Škody mohou vzniknout např. v důsledku vadné nakládky nebo vykládky, zatečením plachtou vozu nebo krádeží či vandalismem.

Pojištění dopravce je vhodné také proto, že běžné zaměstnanecké pojistky zaměstnanců řidičů škody na nákladu obvykle nekryjí.

Více o pojištění dopravce a zasilatele se dozvíte zde.

Mohlo by Vás také zajímat pojištění vozového parku a Pojištění flotil

Pojištění bytových domů

Pojištění bytových domů je určeno pro společenství vlastníků jednotek, bytová družstva a další subjekty, které byty vlastní a dlouhodobě pronajímají. Pojištění bytových domů kryje škody, kdy bytový dům může být poničen živly, krádeží nebo např. vandaly. Dále také nabízí pojištění odpovědnosti z výkonu statutárního orgánu bytového domu.

Více o pojištění bytových domů naleznete zde.

Porovnání pojistek na blbost

Neváhejte a kontaktujte nás!

604 294 804

Nebo nám zanechte na Vás telefon a my vám zavoláme ve vybranou hodinu zpět.

Chcete znát cenu pojištění pro podnikatele?

Nechte nám na sebe telefonní číslo a získejte bezplatnou kalkulaci na míru!