Pojištění pro IT firmy a IT specialisty

Pojištění profesní odpovědnosti pro IT specialisty a IT firmy stále nabývá na významu vzhledem k stále rozšiřujícím se požadavkům na tyto firmy a rozvoji IT trhu.

Požadavky na odpovědnost krytí škody v důsledku těchto škod stále rostou a výše možných škod (např. ztráta zisku) mohou dosáhnout vysokých částek.

Pojištění pro IT firmy a IT speciality kryje škody v souvislosti s následujícími IT činnostmi:

  • Poskytování software třetí straně (navržení, vývoj nebo dodávka software, který ve všech významných ohledech odpovídá písemné specifikaci a je v souladu s normami z hlediska kvality, bezpečnosti a způsobilosti)
  • Poskytování služeb třetím stranám za úplatu v souvislosti s analýzou a integrací počítačových systémů, včetně navrhování, programování, zpracování dat, poradenství, servis, distribuce, instalace a údržba počítačového hardwaru nebo softwaru a s tím souvisejícího školení
  • Zpracování dat (datová centra, hromadné zpracování dat, šifrovací služby, kryjeme i případnou ztrátu dat)
  • Internetové služby (web hosting, web design, vývoj a správa internetových stránek, poskytování připojení k internetu, komunikační služby v rámci internetu, včetně on-line komunikace mezi uživateli, telefonování pomocí internetu, přenos souborů, domény, připojení ke vzdálenému počítači atd. )
  • Oblast GDPR a zpracování osobních dat


Pojištění je možné sjednat s územní platností: ČR, Evropa anebo celý Svět.

Tip!

Pojištění odpovědnosti statutárních orgánů a manažerů firem D&O

Pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti D & O je specifické pojištění odpovědnosti pro statutární orgány firem a jejich řídící pracovníky. Pojištění D & O je vhodné pro řídící pracovníky především firem a korporací kryje porušení povinnosti řádného hospodáře.

Více o pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti D & O naleznete zde.

Pojištění elektroniky a majetku firem

Poptávejte u nás také např. Pojištění elektroniky, které ochrání vaší kancelářskou techniku nebo pro vybavení Vaší kanceláře můžete poptat pojištění majetku podnikatele.

 

Porovnání pojistek na blbost

Neváhejte a kontaktujte nás!

604 294 804

Nebo nám zanechte na Vás telefon a my vám zavoláme ve vybranou hodinu zpět.

Chcete znát cenu pojištění pro IT firmy a IT specialisty?

Nechte nám na sebe telefonní číslo a získejte bezplatnou kalkulaci na míru!